Nupirk plytą Alytaus hospisui !

Be pavadinimo didelisŽmogaus gyvenimas kupinas įvairių patirčių, vienos iš jų malonios, kitos pamokančios, o dar kitos skausmingos ar net keičiančios mūsų pasaulėžiūrą. Onkologinės ligos geriau negu kas nors kitas suteikia žmogui daug pastarosios patirties. Nemažai daliai onkologinių ligonių pasiseka šį gyvenimo tarpsnį pereiti ir tapti kiek kitokiu žmogumi: jautresniu kitų skausmui, labiau besimėgaujančiu gyvenimu, tvirčiau siekiančiu užsibrėžtų tikslų.

Tačiau taip pasiseka ne visiems…

O kas būna su tais, kurie paliesti onkologinės ligos negali pasveikti?

Artimi ir brangūs žmonės ne visuomet gali tinkamai pasirūpinti nepagydomu onkologiniu ligoniu dėl savo žinių ir reikiamų įgūdžių stokos, be to, Lietuvoje jaučiamas didelis specializuotos pagalbos trūkumas. Čia mes nekalbame apie medicininę pagalbą. Šiandien ypač didelė problema yra socialinės, psichologinės ir dvasinės pagalbos šiems žmonėms ir jų artimiesiems trūkumas.

O kas daugiau, jeigu ne mes visi kartu, galėtų tai pakeisti?zenkliukas

 Jau daug metų, kaupdami patirtį ir žinias, mes brandinome idėją įkurti paliatyviosios pagalbos namus – HOSPISĄ Alytaus regione. Nors ir nedideliais žingsneliais, bet tikslingai  mes judame į priekį vedami aiškaus tikslo: spręsti mūsų krašto onkologinių ligonių, jų artimųjų, kitų paliatyviųjų ligonių socialines, psichologines ir dvasines problemas.

Šiandien mes žengiame į naują etapą, kuriame ypatingai reikalingas visos bendruomenės palaikymas ir įsijungimas į bendro tikslo siekimą. Norime pakviesti jus prisijungti prie akcijos „Statykime Alytaus HOSPISĄ kartu“, kurios metu geros valios žmonėms ir verslininkams siūlome įsigyti vardines rankų darbo molines plytas, kurios bus įmūrytos į Alytaus hospiso sieną.AITVARAI

 

Kiekviena plyta tai unikalus ir šiltas rankų darbo kūrinys, kurioje susilieja ją gaminusių žmonių rankų šiluma ir jūsų gerumas.

Jūsų širdies dosnumas liks įamžintas, o surinktos lėšos leis greičiau pasiekti, jog tokie reikalingi namai pagaliau atsirastų ir mūsų krašte.

Kiekvienas savo mažu indėliu prisidėkime prie Alytaus hospiso įrengimo!

Kviečiame visus kartu statyti Alytaus hospisą, kuriame nė vienas bendruomenės narys nebūtų pamirštas ar apleistas, o išėjimas iš šio gyvenimo taptų orus ir apsuptas rūpesčiu bei šiluma.

 plyta Pirkite hospiso vardinę plytą ir įsiamžinkite.

Vardines rankų darbo plytas, pagamintas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės plytinėje (Varėnos rajone), galite įsigyti už 100, 500 ir 1000 EUR, kurie bus pervesti į Alytaus hospiso statybos sąskaitą ir vėliau tikslingai panaudoti jo statybai ir projekto įgyvendinimui.

Dėl plytų įsigijimo ir sertifikato, patvirtinančio paramą Alytaus hospisui, reiktų kreiptis į Tėviškės namų bendruomenę telefonu +370 641 11 641  arba info@teviskesnamai.lt

Paramą šiam projektui galima pervesti ir į TĖVIŠKĖS NAMŲ BENDRUOMENĖS sąskaitą Nr.: LT75 7181 2002 7273 3096 AB Šiaulių banke, mokėjimo paskirtyje nurodyti – „parama hospiso statybai“.