Alytaus bėgimas

Šiais laikais vis daugiau žmonių išgirsta diagnozę „vėžys‘‘, kuri daugeliui nuskamba kaip nuosprendis. Tačiau ši liga gali būti įveikta. Todėl remdamiesi Vakarų Europos patirtimi, norime išsklaidyti susidariusius stereotipus ir savo darbais pakviesti visus padėti susidūrusiems su šia sunkia liga.

Vėžio informacijos ir paramos centras kviečia visus solidarizuotis ir ne tik paremti VšĮ „Tėviškės namai“ veiklą, bet ir sudalyvauti paramos akcijoje – Alytaus bėgime KOVAI SU VĖŽIU PALAIKYTI.

 

Pirmasis paramos bėgimas Alytuje įvyko 2012 m. gegužės 26 d. Akcijoje dalyvavo virš 250 dalyvių.

2017 m. į šį bėgimą visus kviečiame ateiti birželio 3 d. Išankstinė registracija į Alytaus bėgimą internetu.

UŽSIREGISTRUOK IR TU PASАKYK STOP VĖŽIUI !

 

Alytaus bėgimas, kaip ir nei vienas kitas VšĮ „Tėviškės namai“ renginys, neapsieis be savanorių pagalbos. Tik su savanorių pagalba galime pasiruošti bėgimui ir užtikrinti sklandžią jo eigą.

Tad jei esi aktyvus, darbštus ir atsakingas, nori patirti naujų įspūdžių, pasikrauti teigiamų emocijų, susirasti naujų draugų ir bendraminčių, bei nuveikti šį tą prasminga, kviečiame prisidėti prie organizacinių darbų. Būti savanoriu ne tik naudinga, bet ir garbinga!

Tavo pagalba bus reikalinga pasirengiant bėgimui ir renginio metu.

BŪK SAVANORIU !

Jei susidomėjai, parašyk savo vardą, pavardė ir kontaktinę informaciją el. paštu savanoriai@teviskesnamai.lt ir mes susisieksime su tavimi.

 

 Daugiau informacijos apie Alytaus bėgimą galima rasti interneto svetainėje

www.AlytausBegimas.lt